Przedłużanie funkcjonowania KitchenDraw - Zakup licencji.

Każdorazowo, kiedy zegar w programie spada poniżej 50:00, możliwe staje się uzupełnienie rezerwy czasu projektowania. W tym celu należy:

• Zarejestrować się na stronie producenta:
Link 1 ( starszy formularz po polsku) lub
Link 2 ( nowa strona - formularz po angielsku)

W obu przypadkach istotne jest, aby w polu "Kraj" lub "Country" wybrać "Poland". W przeciwnym wypadku, przyszłe ewentualne zapytania nie będą mogły dotrzeć do nas i nie będziemy mogli zapewnić użytkownikom pomocy. Użytkownicy zarejestrowani jako spoza obszaru Polski nie mają również dostępu do pełnej naszej oferty.

• W programie KitchenDraw w menu ? należy wybrać opcję Ładowanie godzin użytkowania. Do przedłużenia licencji potrzebny jest Kod środowiska dla sprzedawcy. Jeśli komputer podłączony jest do internetu - można nacisnąć przycisk Ładowanie godzin. Zostanie automatycznie otwarte łącze do właściwej podstrony www.kitchendraw.com, umożliwiającej doładowanie z transakcją bezpiecznej płatności kartą kredytową.
Jeśli komputer nie ma bezpośredniego łącza, należy skopiować kod. Na komputerze z łączem należy otworzyć stronę http://www.kitchendraw.com/POL/loadcheck.asp - Ładowanie godzin (po polsku), a następnie postępować wg zawartych tam wskazówek.

• Zakup godzin poprzez naszą firmę.
Polscy użytkownicy KitchenDraw, prowadzący zarejestrowaną działalność gospodarczą, a nie posiadający numeru NiP UE, mogą dokonać zakupu godzin za pośrednictwem naszej firmy, aby wliczyć koszt licencji w koszty działalności.

• Ceny godzin
Cena netto 1 godziny projektowej wynosi 3 Euro. W przypadku zakupu w naszej firmie - do przeliczenia brany jest średni kurs EUR w NBP w dniu złożenia zamówienia.

• Dodatkowe rabaty (oferty specjalne i darmowe godziny).
Użytkownicy zużywający intensywnie godziny ( wiele stanowisk i/lub ciągła praca na stacjach roboczych), mogą otrzymać zniżki lub dodatkowe godziny gratis. W tym celu prosimy o rejestrację w systemie kitchendraw.com, a następnie kontakt z naszą firmą ( mail: info@kitchendraw.eu).

    



© 2013 - 3F Vision.
Kontakt: info@kitchendraw.eu
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Przegladanie www.kitchendraw.eu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą
zamieszczane w Twoim urządzeniu. Witryna www.kitchendraw.eu używa ciasteczek, zbierających anonimowe dane, służące poprawianiu jakości
informacji. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację i zgodę odwiedząjacego.