Pobranie i Instalacja programu - Ważne informacje.

W celu skorzystania z licencji 20 bezpłatnych godzin funkcjonowania KitchenDraw, prosimy zapoznać się uważnie z poniższymi informacjami i wskazówkami.

• KitchenDraw zawiera zegar odliczający czas aktywnego projektowania, w interwałach 5 min. Program posiada również szereg zabezpieczeń zegara, uniemożliwiających m.in. wielokrotne wykorzystanie bezpłatnej początkowej licencji na tym samym komputerze.

• Jeśli formularz na stronie http://www.kitchendraw.com/download.asp został prawidłowo wypełniony - otrzymasz link do pliku KD65.exe. Pobierz plik zapisując go na dysku. Zalecamy NIEURUCHAMIANIE programu Kd65.exe wprost z internetu. KitchenDraw działa pod Win XP, Vista, Win 7 i Win 8.

• Uruchomienie pliku instalacyjnego pod Win Vista, 7 i 8 należy przeprowadzić w trybie administratora. W tym celu należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na plik KD65.exe, a następnie wybrać opcję "Właściwości" lub "Properties" jesli Win po angielsku. Wtedy należy przejść do zakładki Zgodność ( lub Compatibility ) i wybrać odpowiednią opcję w trybie administratora. Ta operacja jest do wykonania jednorazowo.

• Program instalacyjny utworzy na dysku 2 główne foldery:
folder KD - zawierający podfoldery i pliki programu, biblioteki, tekstury, dane konfiguracyjne itp. oraz
folder Scenes, który będzie w przyszłości zawierał pliki z projektami. Instalując program na komputerach, gdzie system administrowany jest centralnie np. przez dział IT, należy upewnić się, że użytkownik KitchenDraw ma pełne prawa zapisu i odczytu danych w tych folderach i podfolderach.

• Przy instalacji programu zalecane jest posiadanie łącza internetowego i uruchomienie KitchenDraw. Właściwy program KitchenDraw dokona pobrania z kitchendraw.com generalnych bibliotek, niezbędnych do pracy z programem. Później łącze internetowe nie będzie konieczne.

• Jeśli instalacja przebiegła prawidłowo, zegar programu po starcie pokaże 20:00 ( dotyczy nowych komputerów). Na komputerach, gdzie wcześniej znajdowała się starsza wersja KitchenDraw (aktualizacja programu), zegar będzie wskazywał czas, jaki był dostępny dla poprzedniej wersji.

• Jeśli po instalacji brak jest 20:00, należy przesłać do nas plik Key****.LOG, który znajduje się w folderze SCENES, na dysku, gdzie zainstalowano KitchenDraw. Domyślnie jest to C://Scenes/.

• Należy zachować ostrożność przy "ręcznym" manipulowaniu plikami ( zastępowanie, przenoszenie i usuwanie ) znajdującymi się w folderach KD i Scenes. Początkującym i niezaawansowanym użytkownikom komputerów, odradzamy jakiekolwiek zastępowanie, usuwanie i przenoszenie plików w tych folderach, ponieważ operacje te mogą doprowadzić m.in. do utraty rezerwy godzin. Dodawanie plików jest nieszkodliwe, a czasem niezbędne ( np. nowe tekstury ).

• W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt: info@kitchendraw.eu

    © 2013 - 3F Vision.
Kontakt: info@kitchendraw.eu
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Przegladanie www.kitchendraw.eu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą
zamieszczane w Twoim urządzeniu. Witryna www.kitchendraw.eu używa ciasteczek, zbierających anonimowe dane, służące poprawianiu jakości
informacji. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację i zgodę odwiedząjacego.